A więc mnie nikt nie przeprosi za wszystko to, co się stało? Nikt nie będzie tłumaczył, że mógł wymyślić lepiej? Nikt mi nie powie: Maleństwo, jakżeś się dzielnie trzymało! Nikt mi medalu nie przyzna ni po ramieniu poklepie? MPJ
Blog > Komentarze do wpisu

Zemsta.

                Se kupiłam, se zamówiłam i se czytam. Btw, koszt przesyłki jest równoznaczny z ceną książki.


Fajna i lekka lektura. W sam raz na lato.

               Pan Łapicki z dystansem (o dziwo!) do siebie opisuje swoje życie. Pamiętam jak był uwielbiany. Moja mama i jej przyjaciółki przy kawce i koniaczku (ha, ha koniaczku......czytaj przy bimbrze nieustającej i zapału godnej innej sprawy, produkcji mojego wujka) zachwycały się jego głosem, dykcją i aparycją. Jednym słowem zachwycały się wszystkim. Totalnie i bezkrytycznie.

 

Zemsta.

 

                     Co ciekawe, podświadomie nie lubiłam pewnych aktorów także jako ludzi, a teraz wiem dlaczego. Dla niektórych autor bywa bezlitosny, dla innych bardziej życzliwy, a podejrzewam, że jeden z głównych amantów (i nadętych bufonów) polskiego kina jest bardzo, ale to bardzo niezadowolony. W każdym badź razie powinien być.


Polecam tych prawie 600 stron (!) na ciepłe, leniwe dni.

 

piątek, 01 czerwca 2018, bognna

Polecane wpisy

  • Michelle.....

    …………... l eżała bezwstydnie pod naszą choinką. Pięknie opakowana i przeznaczona właśnie dla mnie. Ciężko mi aktualnie jest skupić się na

  • House of Cards.

    Jako wierni oglądacze serialu zobaczyliśmy ostatnią jego część. Z całą pewnością odcinki nie są złe, ale nie są także rewelacyjne. Bystre dialogi, wartka akcja

  • La boheme.

    https://youtu.be/hWLc0J52b2I R.I.P. mistrzu. 

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
Gość: ikroopka, *.dynamic.chello.pl
2018/06/01 17:59:36
Mam na półce Legimi, już od dawna, ale jeszcze nie przeczytałam; ta aplikacja oferuje tyye ksiązek, ze ściągam czasem kilka na raz, rzucam się na jedną, a zapominam o innych, jeden wielki bałagan, ale skoro zachęcasz, to już się zabieram:)
-
bognna
2018/06/01 19:45:03
Uprzedzam ikroopko, ze wielka literatura to nie jest.
Piszesz o E-book??
-
Gość: ikroopka, *.dynamic.chello.pl
2018/06/02 00:36:32
Przeczytalam połowę. Im starsza, tym bardziej lubię literaturę faktu, biografie i reportaze, one bywaja na duzo wyżsxym poziomie, niż współczesna literatura, z nazwy piękna. Bardzo lubię też wywiady-rzeki ze znanymi ludźmi, zwłaszcza mądrymi:)
I tak, mam na myśli ebooki.
-
bognna
2018/06/04 16:05:45
Wywiady takze lubie i byc moze KIEDYS sie przekonam do ebookow.
W ksiazce o ktorej mowimy troche (jak dla mnie) jest za duzo polityki.
-
Gość: ikroopka, *.dynamic.chello.pl
2018/06/05 00:34:28
Corka Łapickiego wydala teraz tez swoje wspomnienia, ale tam nie ma polityki, a sa plotki o znanych ludziach, glownie ze swiata artystycznego; czyta sie szybko i lekko:)
-
bognna
2018/06/05 14:25:04
Aaaaa....no to teraz pora na wnuczke, ziecia, szwagra itp.;)